Mój motoryzacyjny styl życia

Zapachy california scents – wyjątkowa woń w twoim aucie

California scents jest marką, która została założona w roku 1993 na terenie Kalifornii. Już od początku firma ta miała szansę stać się światowym liderem w zakresie produkcji najwyższej jakości odświeżaczy powietrza. Obecnie także zapachy california scents znajdują zastosowanie w naszych domach, autach, miejscach pracy, jak również u osób posiadających domowe zwierzęta.

Dzisiaj california scents zapachy produkowane są w USA w stanie Pensylwania. W jaki sposób dokładnie to wygląda? Jak powstają opakowania zapachów california scents? 

Zapachy california scents 

Omawiana tutaj firma produkująca zapachu, stawia głównie na ekologiczne produkty. Każdy zapach california scents do auta czy też na przykład do mieszkania, produkowany jest wyłącznie z w pełni naturalnych i intensywnych eterycznych olejków. Puszki aluminiowe zostały stworzone z myślą o późniejszym ich recyklingu. Mają one w składzie biodegradowalne kostki przygotowane z cedrowego drewna.

Nasącza się je niezwykle aromatycznymi i naturalnymi olejkami, które utrzymują swoją woń przez naprawdę długi czas. Ponadto, posiadają one certyfikat od Enviro-Kleen. Jest to program, który stworzono specjalnie z myślą o rosnącym ciągle popycie na w pełni ekologiczne produkty. Jego żądanie to identyfikowanie produktów, które oznaczone zostały jako korzystne dla naszego naturalnego środowiska. Produkty te muszą pozostawać w zgodzie z wytycznymi panującymi w Unii Europejskiej, jak i IFRA.

Scroll To Top