Mój motoryzacyjny styl życia

Zalety leasingu BMW

x3

BMW to marka samochodów znana i ceniona na całym świecie. Coraz chętniej wybierany jest leasing BMW, który ma wiele zalet. Dlaczego warto rozważyć takie rozwiązanie? Co daje skorzystanie z leasingu?

Leasing BMW

Leasing BMW to dobra opcja dla każdego kierowcy, który stawia na niezawodność, bezpieczeństwo i wygodę podczas jazdy i użytkowania auta. Klient może spłacać jedynie tę część wartości pojazdu, jaka ulega zużyciu w czasie trwania umowy. Miesięczne raty bywają niższe niż w przypadku zwykłego kredytu, co jest ogromnym atutem. Na końcu trwania umowy od nas zależy, jaką decyzję podejmiemy. Możemy przejąć auto na własność, zwrócić je lub wybrać inny model pojazdu. Leasing to specyficzne rozwiązanie, które polega na korzystaniu z samochodu w określonym czasie, jednocześnie spłacając raty za użytkowanie. 

Zalety leasingu BMW

Wśród zalet leasingu wyróżnić można:

  • Szybki odbiór auta.
  • Kompleksowa obsługa w salonie i sprawne załatwienie formalności (klient jedynie podpisuje dokumenty i od tej pory może korzystać z auta).
  • Łatwość przyznania finansowania, gdyż nie jest wymagane poświadczenie o braku zadłużenia.
  • Firmy mogą skorzystać z wykorzystania miesięcznych rat jako kosztu uzyskania przychodu.
x3
https://bmwdirect.pl/model/x3,suv

Łatwa procedura

Jeśli pragniemy skorzystać z leasingu, pierwszym krokiem jest wybranie swojego BMW. Następnie naszym zadaniem jest wybranie odpowiedniego okresu, w jakim ma obowiązywać umowa. Konieczne jest też określenie średniorocznego przebiegu, co podajemy w kilometrach. Ostatnie etapy bazują na dostarczeniu dokumentacji, podpisaniu umowy leasingowej i wyjechaniu z salonu nowym BMW. Nie zawsze jest możliwe zaciągnięcie kredytu na zakup nowego auta, dlatego bardzo dobrą alternatywą jest właśnie leasing. Korzystają z niego na szeroką skalę zwłaszcza przedsiębiorcy, którzy stawiają na wygodę i komfort każdego dnia. 

Scroll To Top