Mój motoryzacyjny styl życia

Umiejętność jazdy

Jazda po drogach publicznych, a po torze wyścigowym to dwa zupełnie inne światy. Na drogach musimy liczyć się z tym, że w ruchu uczestniczą jeszcze inne osoby, na które musimy uważać i respektować przepisy, który być może uratują nam zdrowie. Na torze wyścigowym każdy kierowca samochodu może sobie pozwolić na nieco więcej i uwolnić nutkę młodzieńczej fantazji. Tor wyścigowy w Krakowie jest jednym z miejsc, na które można się udać i spróbować bardziej odważnej jazdy oraz poćwiczyć niektóre manewry. 

Podglądanie najlepszych

Tor wyścigowy w Krakowie to jedno z miejsc, na których możemy często mieć okazję zobaczyć bardzo dobrych kierowców, którzy trenują przed jednym ze swoich kolejnych starów lub przyjeżdżają się po prostu pobawić wśród innych swoją nową rajdówką. Przeciętny Kowalski może więc w prosty sposób podejrzeć umiejętność jazdy lepszych od siebie i być może dzięki temu zyskać coś dla siebie i dla stylu jazdy. Na torze wyścigowym możemy być zarówno uczestnikiem, jak i kibicem który będzie oglądał poczynania innych. 

Rodzące się gwiazdy

Często na torze wyścigowym mamy okazję oglądać zawodników, którzy po kilku latach stają się sławni i lądują w najsławniejszych seriach wyścigowych, czy też rajdowych na całym świecie. Wyścigami nazywamy rywalizację, która odbywa się na różnego rodzaju torach, a rajdami jest rywalizacja, która odbywa się bardzo często w terenie lub na zamkniętych na czas rywalizacji drogach publicznych. Obydwie dyscypliny są bardzo widowiskowe i wywołujące wiele emocji.

Scroll To Top