Mój motoryzacyjny styl życia

Toyota Auris

Toyota Auris

Auta japońskie cieszą się nieustająca popularnością wśród kierowców. Solidnie wykonane, ekonomiczne, łatwe w prowadzeniu ciągle są chętnie kupowane.
Toyota Auris

To następca Corolli. Auto mieści się w klasie niższej średniej (klasa C). Produkowane jest od 2007 r. w wersji hatchback z 3 lub 5 drzwiami.
Aulis produkowany jest w trzech wersjach silnikowych:
• benzynowej,
• diesel,
• hybrydowej.
Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii wszystkie wersje silnikowe charakteryzują się niewielkim spalaniem. Od 3,6 l do 5,6 l w zależności od modelu. To niezawodne auto, które zajmuje 1 miejsce w testach niezawodności aut segmentu C.

Nowoczesna linia nadwozia przyciąga wzrok, lampy LED, przyciemniane szyby i alufelgi dodają Auris elegancji (rozwiązania opcjonalne). Wnętrze Toyoty jest bardzo przestronne i zapewnia komfort nawet podczas długiej jazdy. Deska rozdzielcza i zegary mają nowoczesny desing i są łatwe do odczytu dla kierowcy.

Standardowa wersja może być dodatkowo wyposażona w systemy poprawiające wygodę prowadzenia i bezpieczeństwo. Do wyboru mamy system automatycznego ostrzegania o nagłej zmianie pasa ruchu, czujnik parkowania, zmierzchu,deszczu, system „inteligentny kluczyk”. Propozycji Toyoty jest znacznie więcej.

Toyota Auris Kraków  to nowoczesne auto zapewniające bezpieczeństwo jazdy. Prowadzi się łatwo i charakteryzuje się dużą stabilnością zachowania na drodze. To pozwala wykonywać nawet gwałtowne manewry bez obawa o reakcję samochodu.

Scroll To Top