Mój motoryzacyjny styl życia

Shoei Glamster

shoei glamster

Shoei Glamster to wyjątkowo funkcjonalny kask motocyklowy retro, który jest doceniany przede wszystkim na funkcjonalność, jaką zapewnia. Wyróżnia się on także stylem, w jakim został wykonany. Kask retro, jakim jest Shoei Glamster zapewnia bardzo dobrą wentylację wielokanałową, która jest gwarancją odpowiedniego przepływu powietrza. Co więcej, Shoei Glamster to także doskonałej jakości wyściółka centralna oraz specjalne poduszki policzkowe, które odprowadzają wilgoć zapewniając wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa. 

Charakterystyka kasku Shoei Glamster

Opisywany produkt zapewnia:

– dobrą sztywność,

– najlepsze dopasowanie do kształtu głowy, 

– mocne, ale wygodne zapięcie gwarantujące dobre trzymanie się głowy.

Dla każdego motocyklisty

Kask Shoei Glamster posiada specjalną skorupę, która została stworzona z 5-warstwowego multi kompozytu włókien orgaicznych oraz szklanych. Warto wiedzieć, iż jest to konstrukcja wyjątkowo wydajna – została ona zaprojektowana przez markę SHOEI i zapewnia maksymalną lekkość, a także dobrą sztywność. Kolejną cechą charakterystyczną opisywanego kasku jest to, iż gwarantuje on optymalną wydajność wentylacji dzięki specjalnym kanałom wentylacyjnym.

Kask retro Shoei Glamster – bezpieczeństwo i styl

Należy wiedzieć, iż opisywany kask to prawdziwy klasyk, ale w nowoczesnym wydaniu. Posiada on specjalne podwójne zapięcia oraz specjalne wypełnienie EPS z materiałów charakteryzujących się różnym poziomem gęstości. Dzięki takiej kombinacji kask motocyklowy retro Shoei Glamster to produkt zapewniający dużą wydajność w tłumieniu uderzenia, a także bardzo dobre dopasowanie oraz maksimum komfortu na drodze. Co więcej, opisywany kask posiada również specjalny wizjer CPB-1, który obsługuje się bardzo łatwo nawet w rękawicach. Posiada on specjalne zabezpieczenie, co zapobiega niespodziewanemu otwarciu.

Scroll To Top