Mój motoryzacyjny styl życia

Salon samochodowy – tu kupisz nie tylko nowe, ale także używane auta

nowe autko z salonu

Coraz więcej salonów samochodowych prowadzi sprzedaż samochodów z drugiej ręki. To wygodny i bezpieczny sposób na pozyskanie samochodu, który będzie mógł posłużyć na wiele kolejnych lat.

Znalezienie samochodu używanego, który nadal jest w dobrym stanie technicznym, może wydawać się nie lada wyzwaniem. Wprawdzie w sprzedaży znajduje się wiele modeli aut, które możemy wyszukać przez ogłoszenia on-line, na giełdach czy w komisach, to jednak nigdy nie mamy wtedy pewności, jaka jest rzeczywista kondycja pojazdu.

Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom klientów poszukujących aut używanych w dobrym stanie, salony samochodowe wprowadziły do sprzedaży również modele używane. Dlaczego warto zdecydować się na auto z drugiej ręki oferowane przez salon samochodowy? – przekonaj się sam.

Gwarantowane bezpieczeństwo i satysfakcja

Przede wszystkim zakup samochodu używanego od salonu dealerskiego to większe bezpieczeństwo całej transakcji. Zanim samochód trafi do sprzedaży, jest dokładnie sprawdzany i w razie potrzeby naprawiany, dlatego nowy klient otrzymuje wtedy do dyspozycji pojazd gotowy do drogi.

Aby uniknąć zakupu kota w worku, salon samochodowy prezentuje klientom wyniki kontroli technicznych samochodów. Oczywiście, bez problemu można wybrać się również na jazdę próbną, dzięki której będzie można bliżej poznać dany model i łatwiej podjąć decyzję o zakupie.

Co więcej, na używany samochód można otrzymać również gwarancję. Przykładowo, dealerzy Volvo oferują gwarancję lub ubezpieczenie kosztów napraw pozwalające na pokrycie kosztów napraw kluczowych mechanizmów i układów elektrycznych minimum przez 12 miesięcy bez limitu kilometrów.

Dodatkowe udogodnienia przy zakupie auta używanego od dealera

To jednak jeszcze nie wszystkie zalety związane z zakupem używanego samochodu od dealera. Ponadto salon samochodowy może zaoferować swoim klientom dodatkowe, atrakcyjne udogodnienia.

Zalicza się do nich między innymi możliwość wykupienia taniego ubezpieczenia komunikacyjnego na miejscu, dogodne warunki finansowania w ramach kredytów samochodowych i leasingu, bonusy takie jak zniżki na naprawy w ASO, darmowy komplet opon czy gadżety marki.

Scroll To Top