Mój motoryzacyjny styl życia

Najlepsze kosmetyki dla auta

Brud i kurz to przeszkoda. Każdy kierowca lubi czyste auta. Nie brud i kurz, ale połysk i czystość są nieodzowne. Jeśli auto jest czyste to miło się nim podróżuje. Właściciel samochodu powinien mieć pod ręką zestaw kosmetyków samochodowych. Powinny być zawsze w garażu. Dzięki nim oczyści samochód, zadba o detailing i pewne poprawki wyglądu danego pojazdu.

Czyste i pachnące auto jest podstawą zadowolenia dla każdego kierowcy, o czym nigdy nie wolno zapominać. Klientom zawsze na tym zależy. Auto detailing jest normą. Kosmetyki samochodowe produkują różne marki, a taka auto kosmetyka to coś najważniejszego do każdego auta, które prezentuje się pięknie i jest najlepsza. 

Samochód czyści się w środku i na zewnątrz

Czyste blachy to podstawa, ale tapicerka też musi być czysta. Istnieją inne środki do klasycznej, a inne do skórzanej tapicerki. Preparat usuwa głębokie zabrudzenia, ale nie niszczy wcale skóry. Krem zabezpiecza czystość powierzchni. W zestawie kosmetyków są takie specjalne chusteczki, gąbki, bawełniane szmatki oraz rozpylacz. Można skorzystać z tego zestawu zawsze, nawet, gdy podczas wyjazdu tapicerka skórzana lekko się zabrudzi. Auto musi być czyste, ładne i pięknie się prezentować. 

Doskonała rękawica do mycia auta

Odkryciem ostatnich lat jest rękawica do mycia, która nie pyli i wcale nie rysuje czyszczonej powierzchni. Stworzona jest z mikrowłókien, a puszek pozwala czyścić lakier bezpiecznie, a zarysowania nie pojawiają się. Rękawica wchłania dużo roztworu, a po wyschnięciu wcale nie twardnieje. 

Scroll To Top