Mój motoryzacyjny styl życia

Limuzyna prosto z królewskiego dworu

Obecnie uważa się, że należy walczyć z tzw. „makdonaldyzacją” w otaczającej nas przestrzeni. Najlepiej można dać temu wyraz na ulicy. Jako że podróże to nasza codzienność, to każdy zwraca uwagę na to, czym poruszają się inni. Najłatwiej z tłumu takich samych aut wyłowić te o niecodziennym kolorze, lub ciekawym designie. Pomóc nam w tym może samochód Jaguar.

Arystokratyczna klasa premium

Na naszych drogach ze świecą szukać pojazdów, które by się wyróżniały. Powód jest dość prosty. Obiegowa opinia o niektórych autach każe nam myśleć, iż jest to jedyny słuszny wybór. W walce z tym stereotypem może nam pomóc Jaguar. Auta tej marki zdecydowanie będą wyróżniać się na drodze.

Wbrew temu, co się mówi o modnych obecnie SUV’ach, to wcale nie oznacza, że pojazdy o bardziej klasycznych liniach nie mają już szans na konkurowanie o klienta. Zwłaszcza w segmencie E, czyli dużych limuzyn, takich jak Jaguar XF. W tej kategorii wszystkie marki premium dbają o to, aby mieć swojego przedstawiciela. Ten model charakteryzuje się nie tylko wysoką jakością wykonania, przestronnością oraz designem powodującym zaciekawione spojrzenia przechodniów. To także sportowe osiągi, które zawsze wpisane były w tradycje producenta. Więcej przeczytacie państwo na stronie autoryzowanego salonu (https://nordauto.jaguar.pl/jaguar-range-xf).

Rodzina na pierwszym miejscu

Wybierając Jaguara XF można kierować się zarówno sercem, jak i rozumem. Wygląd oraz osiągi, które przyspieszają bicie serca współgrają tu z praktycznością w postaci przestronności wnętrza. Dużą zaletą jest także niezawodność silników z rodziny Ingenium oraz skrzynia biegów ZF, którą można znaleźć w samochodach bawarskiej marki.

Scroll To Top