Mój motoryzacyjny styl życia

Leasing BMW 3 – jakie są jego zalety?

BMW 3 w leasingu

Leasing jest o wiele łatwiej dostępny niż kredyt. Co więcej, aby go otrzymać należy wypełnić minimum formalności, podobnie zresztą jeśli chodzi o angażowanie własnych środków. Leasing jest znacznie tańszy od kredytu i pozwala przedsiębiorcy na znaczne obniżenie podatków. Należy dodać, iż wszystkie koszty związane z leasingiem są niskie oraz przewidywalne, a pojazd można wymienić po kilku latach.

Zalety leasingu

Istotną zaletą leasingu jest również to, że w jego przypadku nie trzeba zamrażać wolnych środków. Jeśli chodzi o korzyści z leasingu dla przedsiębiorców to warto wspomnieć o możliwości rozbudowania floty niskim kosztem.

BMW serii 3 to samochód średniej klasy, który jest produkowany od 1975 roku. Warto wiedzieć, iż opisywana seria zastąpiła model 2002. Obecnie BMW 3 to najpopularniejszy model marki BMW w historii oraz jedno z najlepiej sprzedających się luksusowych aut w Europie. Leasing BMW 3 to właściwie same korzyści w szczególności w przypadku osób, których nie stać na zakupienie samochodu. To także idealna opcja dla tych, którzy nie chcą brać kredytu. 

BMW 3 w leasingu

BMW 3 w leasingu

Warto wiedzieć, że leasing samochodu BMW 3 to uogólniające pojęcie dla kilku odrębnych opcji, które znacznie się od siebie różnią. Leasingobiorca może zdecydować się na przykład na wysoki wykup, w przypadku którego spłaca się niższe raty, lub też na niski wykup, kiedy to wysokość raty jest nieco wyższa. W przypadku niskiego wykupu jest to korzystna propozycja na przykład dla firm planujących korzystać z leasingowanego samochodu BMW 3 dłużej, niż przez okres leasingu. Wiele firm decyduje się na takie rozwiązanie w przypadku, gdy nie zamierzają one wymieniać pojazdu co kilka lat, ponieważ jego użyteczność nie zmniejsza się tak szybko. Jeśli chodzi o wysoki wykup to tego rodzaju rozwiązanie jest korzystne w przypadku firm, które nie zamierzają wykupywać samochodu BMW 3 po zakończeniu umowy leasingowej.

Scroll To Top