Mój motoryzacyjny styl życia

Leasing BMW 1 korzystnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców i freelancerów

BMW 3 w leasingu

Leasing stanowi korzystną propozycję dla zmotoryzowanych osób. Dzięki niemu, można mieć w posiadaniu wysokiej klasy samochód. Przystępne cenowo raty z całą pewnością nie nadszarpną budżetu domowego bądź firmowego. Wyżej wymienione rozwiązanie pozwala finansować inwestycję bez angażowania środków własnych bądź firmy, co stanowi bez wątpienia duży atut. Umowa zawsze zawierana jest na czas określony w umowie. W trakcie jej trwania, leasingobiorca posiada wyłącznie prawo do użytkowania samochodu. Co ważne, po jej zakończeniu, użytkownik samochodu może stać się jego pełnoprawnym właścicielem.

BMW w leasingu

BMW 1 leasing stanowi korzystne rozwiązanie na miarę XXI wieku. Ten samochód osobowy klasy kompaktowej, w najnowszej generacji wyposażony jest w tylny napęd. W zależności od konkretnego modelu, na pokładzie posiada on 6-biegową manualną skrzynię bądź 8-biegową automatyczną. Światowa premiera ostatniej generacji odbyła się w 2019 roku na Frankfurt Auto Show. W ramach ciekawostki warto wiedzieć, że pojazd na testach Euro NCAP otrzymał najwyższą notę 5 gwiazdek. Oznacza to, że samochód wykazuje duże bezpieczeństwo w przypadku zderzenia z innym pojazdem, pieszym lub słupem drogowym.

bmw 1

Co zawiera umowa o leasing?

W umowie o leasing BMW 1 znajdują się informacje dotyczące wysokości comiesięcznych rat. Znajdują się tam również paragrafy dotyczące opłaty wstępnej a także możliwości wykupu pojazdu. W umowie zawarte są dane osobowe leasingobiorcy oraz leasingodawcy. Umowa zazwyczaj zawierana jest na okres od 1 roku do około 5 lat. BMW seria 1 leasing cieszy się dużym zainteresowaniem, gdyż pojazd oferowany jest w atrakcyjnej linii stylistycznej, dodatkowo posiada on doskonałe parametry. Na leasingu BMW 1 skorzystają kierowcy, którzy chcieliby wziąć samochód w ratach, a nie są zainteresowani klasycznym kredytem.

Scroll To Top