Mój motoryzacyjny styl życia

Kufry na motocykl

kufry na motocykl

Jeżeli chcesz dokupić kufer bagażowy do motocyklu ze stelażem to koniecznie weź pod uwagę jego odpowiednie dopasowanie. Po pierwsze, warto wiedzieć, iż każdy producent ma swoją wizję oraz pomysł zarówno na budowę kufrów, jak i na sposób ich montowania na motocyklu. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie ofert różnych firm i zorientowanie się, jakimi właściwościami charakteryzują się dane kufry.

Na jakie kufry bagażowe warto zwrócić uwagę?

Można wymienić tutaj akcesoria bagażowe takich firm, jak:

– GIVI,

– Kappa,

– Shad,

– SW-Motech, 

– Hepco&Becker.

Należy wiedzieć, iż aby zamontować większość kufrów potrzebne są odpowiednie stelaże, płyta montażowa, czy też adapter. Warto przemyśleć dobrze dobór odpowiednich produktów ponieważ często występuje problem z dopasowaniem wynikający z faktu, iż różni producenci stosują własne systemy oraz sposoby montowania wyposażenia. Na przykład płyty montażowe mogą różnić się od siebie miejscem na śruby oraz jego rozmieszczeniem i systemem wpięcia samego kufra. Wszystko należy sprawdzić jeszcze przed zakupem żeby później nie było niespodzianek.

Dopasowanie kufra

Jeżeli chcemy, aby wszystkie elementy były dobrze dopasowane, to warto skontaktować się ze specjalistami mającymi styczność z kuframi i motocyklami profesjonalnie na co dzień. Polecić można tutaj sklepy motocyklowe, w których sprzedawcy mogą pomóc dopasować odpowiednie wyposażenie. Można także znaleźć specjalny konfigurator online, który automatycznie pokazuje komponenty i kufry, które są odpowiednie do danego motocykla.

Scroll To Top