Mój motoryzacyjny styl życia

Jak działa bmw kalkulator leasingu?

Wynajem długoterminowy samochodów cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Jednym z powodów jest opcja korzystania z pojazdu, który jest poza możliwościami finansowymi konkretnej osoby. Zakup używanego, a zwłaszcza nowego samochodu wiąże się z dużym wydatkiem jednorazowym. Tymczasem wynajem długoterminowy rozkłada tę płatność w przystępnych ratach miesięcznych.

Co więcej, minimalizuje koszty dodatkowe, które w innym przypadku stają się udziałem właściciela pojazdu. Ponadto decydując się na wynajem długoterminowy, klient może wymieniać modele samochodów regularnie co 2- 3 lata, dobierając niezbędne wyposażenie, praktyczne pakiety serwisowe czy optymalne ubezpieczenie.

Bmw wynajem długoterminowy – kalkulator jako praktyczne narzędzie

BMW to marzenie wiele kierowców. Wygodny kalkulator pozwala sprawdzić, ile dzieli nas od tego marzenia. Aby skorzystać z tego urządzenia, wystarczy wprowadzić kilka podstawowych danych. Przede wszystkim model pojazdu oraz jego stan. Na ich podstawie wylicza, ile wynosi opłata inicjacyjna, a także miesięczna rata na bmw, kalkulator leasingu to zatem proste i praktyczne urządzenie.

Korzyści z wynajmu długoterminowego

Decydując się na bmw z kalkulatorem leasingu łatwo można sprawdzić, jak będą wyglądać miesięczne wydatki na pojazd. Okazuje się, że tradycyjna forma leasingu związana jest z wyższymi kosztami i ratami, a także ryzykiem zmniejszenia płynności finansowej firmy. Tymczasem opcja wynajmu długoterminowego, inaczej leasingu operacyjnego, okazuje się bardziej bezpieczna. Przede wszystkim płacisz wyłącznie za użytkowanie pojazdu i tankowane paliwo. Atutem rozwiązania jest także możliwość odliczenia rat od podatku. Co więcej nie płacisz za przegląd ani naprawę. Klient nie pokrywa również kosztów związanych z wymianą zepsutych lub niesprawnych części.

BMW – wynajem długoterminowy dostępny w tym miejscu.

Scroll To Top