Mój motoryzacyjny styl życia

Innowacyjne opony dla naszych potrzeb

Wielu kierowców uważa, iż bez dobrych, odpowiednich opon – jazda nie jest tak bezpieczna, ani komfortowa. To opony mają wpływ na zachowanie auta w różnorodnych warunkach atmosferycznych, to one w znaczny sposób wpływają na jakość prowadzenia samochodu oraz na komfort jazdy. Na jakie opony warto postawić? 

O czym należy pamiętać?

Chcąc kupić naprawdę dobre jakościowo opony nie trzeba wybierać tych najdroższych z najwyższych półek. Warto bardziej zwracać uwagę na parametry oraz opinie innych użytkowników dotyczących danego modelu, niż tylko i wyłącznie na ich cenę. Do opon, które należą do bardzo wysokiej klasy, a kosztują naprawdę niewiele – należą opony Dunlop Sport Bluresponse. To niezwykle nowoczesny asortyment, w którym zastosowano najlepsze materiały oraz innowacyjną technologię, dzięki czemu spokojnie mogą konkurować nawet z tymi najlepszymi, światowymi markami. 

Dunlop Sport Bluresponse – przeznaczenie

Opony te przeznaczone są dla dobrych, szybkich i mocnych silników sportowych aut. Można w nich spokojnie pokonywać długie i ciężkie trasy, o różnych nawierzchniach i w rozmaitych warunkach atmosferycznych. Dzięki specjalnym otworom i wnękom, które posiada każda opona Dunlop Sport Bluresponse woda jest stosownie i szybko odprowadzana i nawet na mokrej nawierzchni zagwarantowana jest dobra przyczepność do drogi.

Opony te są stabilne i bezpieczne, co widać przy ostrym hamowaniu, które jest szybkie i bardzo precyzyjne. Wiele osób docenia je także za klasyczny design, który pasuje do wielu samochodów.

Scroll To Top