Mój motoryzacyjny styl życia

Idealny prezent

Szukając pomysłu na idealny prezent dla swojego mężczyzny, niejedna kobieta znajdzie doskonałą inspirację na torze wyścigowym Jastrząb w Radomiu. To tam niejeden pan może spróbować swoich sił w ściganiu się na torze wyścigowym, po prostej lub w ekstremalnej jeździe szybkimi pojazdami.

Co proponuje tor Jastrząb?

Tor wyścigowy Jastrząb w Radomiu został stworzony od podstaw po to, by realizować nie tylko pasję motoryzacyjną swoich właścicieli, ale także by dać szansę zwykłym ludziom na spróbowanie swoich sił. Ekstremalne warunki jazdy pod kontrolą to bezpieczna rozrywka dla osób, które kochają szybką i niebezpieczną jazdę samochodem. Ponadto to tam właśnie można zasiąść za kierownicą popularnych aut takich jak Ferrari czy Lamborghini. 2400 metrów asfaltowo szutrowej  drogi, 11 krętych i ostrych zakrętów i 3 proste pozwalające na rozpędzenie pojazdu to oczywiście najważniejsza część toru Jastrząb. Jest jednak tam także możliwość ścigania się po prostej, jazda na wzniesieniach i jazda po mokrej powierzchni. 

Wyśmienity pomysł na prezent

Wszelkie rozrywki na torze Jastrząb mogą zostać wykupione w formie specjalnego vouchera, który może być idealnym prezentem dla osoby, której pasją jest motoryzacja i szybka jazda.

W tym miejscu można spełnić swoje marzenia i spróbować, w sposób jak najbardziej bezpieczny, swoich sił. Ponadto można tam zasiąść za kierownicą super sportowego auta. Tor wyścigowy Jastrząb jest obiektem nowoczesnym i spełniającym wszelkie wymogi i europejskie standardy. W sposób zupełnie bezpieczny można na nim spełniać swoje motoryzacyjne marzenia.

Scroll To Top