Mój motoryzacyjny styl życia

Dobrej klasy szampon do auta

Do pielęgnacji auta przydadzą się dobrej klasy kosmetyki. Świetny szampon samochodowy to dobra jakość pielęgnacji, zapach i czystość. Szampon samochodowy z woskiem nabłyszcza karoserię, nadając jej blask nowości. Każdy właściciel auta powinien kupić świetne szampony samochodowe w dobrej cenie.

Dzięki nim samochody będą zadbane, czyste oraz pięknie pachnące. Elementy gumowe, metalowe, szklane oraz pcv można umyć takim środkiem pielęgnującym. 

Samochód czysty o każdej porze

Produkt tego rodzaju jest skuteczny. Nie tylko pozwoli oczyścić karoserię auta z zabrudzeń, ale zostawi też na niej warstwę zabezpieczającą. Szampon powinien być wydajny i ładnie pachnieć cytryną, lawendą czy morskimi falami. Niektóre specyfiki pachną np. coca-colą czy gumą do żucia, co jest bardzo ciekawym rozwiązaniem. Wosk zawarty w szamponie pozwala pięknie wypielęgnować każdy samochód oraz zadbać o jego wyjątkowy wygląd. Samodzielne mycie auta szamponem oraz pranie jego tapicerki profesjonalnymi środkami nie należy do trudnych zadań. Środek może też pielęgnować i odtykać powłoki kwarcowe. Mycie należy przeprowadzać raz w tygodniu, aby auto było zawsze zadbane i cieszyło wzrok swoim wyglądem. Należy stosować 25-30 ml szamponu na dziesięć litrów wody. Taka ilość wystarczy do odpowiedniej dbałości o pojazd. Można  oczywiście powierzyć takie mycie profesjonalnej myjni, ale koszty usługi będą wyższe, a czasu nieraz brakuje na dojazd do myjni i czekanie na realizację zamówienia. Samodzielne mycie samochodu może być przyjemnością oraz usługą realizowaną szybko i skutecznie. 

Scroll To Top