Mój motoryzacyjny styl życia

Dlaczego warto wybrać się na tor Wschodni Białystok?

Można zaobserwować, że w Polsce systematycznie powstają nowe tory wyścigowe. Nie wszyscy kierowcy przekonali się do wybrania się na wspomniany obiekt. Jakie są zdecydowanie największe korzyści przemawiające za odwiedzeniem toru wyścigowego? Należy mieć świadomość, że ludzie bardzo często zastanawiają się czy jazda autem na torze wyścigowym Wschodzący Białystok jest bezpieczna. 

Świetna rozrywka

Jak zostało wspomniane wcześniej w Polsce obecnie funkcjonuje stosunkowo duża liczba różnych torów wyścigowych. Doskonałym przykładem może być białostocki tor wyścigowy. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że jazda na tego rodzaju torze może być doskonałą rozrywką. Kierowca może odstresować się po ciężkim tygodniu i zapomnieć przez kilka godzin o wszystkich problemach w pracy czy życiu codziennym. 

Trening umiejętności

Kolejnym argumentem przemawiającym za wybraniem się na tor Wschodzący Białystok jest możliwość doskonalenia swoich umiejętności. Oznacza to tym samym, że tego rodzaju obiekty nie są przeznaczone tylko i wyłącznie do celów rozrywkowych. Należy mieć świadomość, że kierowca może wykupić za około 200 złotych dostęp do toru na dwie godziny. W ten sposób możliwe jest sprawdzenie możliwości samochodu. Jak wiadomo na co dzień na drodze nie można rozpędzić pojazdu do maksymalnej prędkości. 

Świetnym rozwiązaniem będzie również wykupienie lekcji u profesjonalnego instruktora, który pokaże, w jaki sposób powinno wychodzić się z trudnych zakrętów przy dużej prędkości. Kierowca dzięki temu będzie czuł się pewnie na drodze. Dowie się bowiem, jak w poszczególnych sytuacjach będzie zachowywał się samochód. Jazda autem na torze wyścigowym Wschodzący Białystok jest zatem niezwykle bezpieczna. 

Możliwość uczestniczenia w eventach motoryzacyjnych

Warto wiedzieć, że na omawianym torze regularnie organizowane są różnego rodzaju eventy motoryzacyjne czy zloty pasjonatów czterech kółek. Kierowca może tym samym poznać osoby, które mają takie same zainteresowania. Jak wiadomo każdy miłośnik motoryzacji chciałby przynajmniej raz w życiu oglądać profesjonalny wyścig samochodowy z trybun. Tor Wschodzący Białystok daje taką szansę.

Możliwość jazdy po torze wypożyczonym samochodem

Jednym z najczęściej wymienianych atutów odwiedzenia toru Wschodzącego Białystok jest możliwość przetestowania swoich umiejętności za kółkiem sportowych samochodów. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że koszt przejazdu dwóch okrążeń wynosi zaledwie 200 złotych. Oczywiście cena będzie uzależniona od marki auta. Ponadto można korzystać z lekcji z instruktorem, który dokładnie pokaże jak zachowują się sportowe samochody w określonych sytuacjach.

Możliwość jazdy po torze własnym samochodem

Część kierowców wybiera się na tor Wschodzący Białystok w celu podniesienia swoich umiejętności jazdy samochodem. Można w ten sposób przetestować bezpiecznie manewry, których dana osoba nie wykonałaby na drodze. Warto wiedzieć, że cena jazdy po torze przez dwie godziny wynosi około 200 złotych. Można również podjąć decyzję o wykupieniu lekcji z instruktorem.

Scroll To Top