Mój motoryzacyjny styl życia

Czym cechują się opony Goodride SW608?

goodride sw608

Warto wiedzieć, że Goodride jest to marka, która należy do koncernu azjatyckiego Hangzhou Zhongce, który specjalizuje się w produkcji opon ekonomicznej klasy. Produkty charakteryzują się przede wszystkim niewygórowaną ceną, a także bardzo zrównoważonymi osiągami praktycznie na każdym rodzaju nawierzchni. Firma powstała w 1958 roku, obecnie jej sprzedaż opon na całym świecie wynosi 100 milionów sztuk. 

Jakie są największe zalety opon Goodride sw608?

Do największych atutów opon Goodride sw608 należy zaliczyć świetne zachowanie praktycznie na każdym rodzaju nawierzchni, niezawodność oraz bardzo atrakcyjną cenę. 

Opony rekomendowane są przede wszystkim kierowcom, którzy celem jest nie tylko bezpieczeństwo w zimowych warunkach, ale również komfort z prowadzenia pojazdu. 

Z czego opony są znane?

Opony goodride sw608 powstały w oparciu o mieszankę charakteryzującą się bardzo dobrą elastycznością w niskich temperaturach. Wpływa to na zwiększenie się powierzchni styku opony z podłożem, co w konsekwencji przyczynie się do jeszcze lepszej przyczepności, a także stabilności jazdy. 

Bieżnik

Opony Goodride sw608 zostały ponadto wyposażone przez producenta w kierunkowy bieżnik, który bardzo często wykorzystuje się w oponach zimowych za sprawą wyjątkowych właściwości na lodzie, śniegu i błocie. 

Ponadto szerokie rowki są wstanie skutecznie oraz szybko odprowadzić wodę spod czoła danej opony. Pozwalają one również na efektywne osuszanie bieżnika. W efekcie ryzyko aquaplaningu będzie zdecydowanie mniejsze, a bezpieczeństwo jazdy zostanie zachowane mimo wystąpienia niesprzyjającej pogody.

Scroll To Top