Mój motoryzacyjny styl życia

Czy BMW X1 nadaje się na samochód rodzinny?

BMW na szeroką skalę wprowadziło na drogi nową kategorię samochodów – SUV. To SUV-y marki BMW zdominowały rynek i zbudowały nowy segment motoryzacyjny. Dziś Suvy sprzedają się dużo lepiej od klasycznych sedanów i stały się właściwie nowym standardem w ofercie każdego producenta. BMW X1 jest kompaktowym SUV-em zbudowanym na płycie podłogowej BMW serii 3. Obecnie w sprzedaży jest generacja F48, a samochód w 2019 roku przeszedł facelifting. Czy taki samochód nadaje się na samochód rodzinny?


1. Wygląd na zewnątrz i wewnątrz


X1 BMW oferuje prawdziwą jakość wykonania i wygląd klasy premium. Nowa generacja wygląda majestatycznie i sprawia wrażenie bardzo konkretnego samochodu z zewnątrz, a wewnątrz użyte zostały najwyższej jakości materiały. Kupując taki pojazd do użytku rodzinnego, z pewnością można docenić, że plastiki i skóra wytrzymają długo nawet bardzo intensywne używanie samochodu.


2. Pojemność wnętrza i bagażnika


Konstrukcja samochodu SUV sprawia, że nadwozie jest wyższe niż w klasycznym sedanie. Dzięki temu pasażerowie mają znacznie więcej miejsca nad głową i mogą komfortowo siedzieć wyprostowani, co jest nie bez znaczenia przy długich podróżach.

Dużym atutem jest wygoda wsiadania do BMW X1 i łatwość w zapięciu fotelika na tylnej kanapie dzięki zintegrowanym uchwytom isofix. Bagażnik jest duży i przestronny, a po złożeniu foteli pojemność bagażnika to aż 1550 litrów, więc ten samochód poradzi sobie nawet z przewożeniem większych gabarytów.


3. Bezpieczeństwo


BMW X1 zostało wyposażone w najlepsze systemy wspierające kierowcę w trakcie jazdy, by uniknąć niebezpiecznych sytuacji na drodze. Mało tego – testy NCAP wykazały, że to jeden z bezpieczniejszych samochodów w tej klasie. Wybierając samochód dla rodziny, nie bez znaczenia jest to, by w razie wypadku obrażenia pasażerów były jak najmniejsze.


Leasing BMW X1


Dobrą formą finansowania zakupu pojazdu jest leasing za pomocą programu BMW Direct, model X1 jest korzystnie wyceniony, a sama oferta na tle konkurencji jest atrakcyjna. Warto sprawdzić.

BMW x1 w leasingu dostępne tutaj.

Scroll To Top